Ga naar de inhoud Ga naar de footer

Wij zijn trots!

SFP Group ontvangt Minister Rob Jetten in Zeeland voor inspirerend werkbezoek aan productielocatie in Westdorpe.

Op maandag 27 mei 2024 was het een bijzondere dag voor SFP Group in Zeeland, toen Minister Rob Jetten onze groen gas productielocatie bezocht in het kader van de videoserie "Nederland gaat voor groen".

Bij SFP Group zijn we gepassioneerd bezig met het produceren van groen gas, een duurzaam alternatief voor aardgas, uit organische reststromen. Dit groene gas wordt vervolgens gebruikt voor het verwarmen van huizen en diverse industriële processen, terwijl de reststromen op een circulaire manier worden verwerkt, bijvoorbeeld door compostering of gebruik als meststof.

Het bezoek van Minister Jetten was een waardevolle gelegenheid om hem kennis te laten maken met ons proces van biogasproductie en de duurzame principes die we hanteren. We hebben uitgebreid gesproken over onze werkwijze en toekomstplannen gedeeld, waarbij de minister oprecht geïnteresseerd was en belangrijke vragen stelde die ons de kans gaven om dieper in te gaan op ons werk.

Als blijk van onze waardering en om verdere bewustwording over groen gas te stimuleren, hebben we Minister Jetten zelfs een 'blikje' van ons groene gas meegegeven om mee naar huis te nemen.

We zijn ontzettend trots op deze gelegenheid!

 

Onze locaties

SFP Group (Hoofdkantoor)

Businesspark Friesland-West 35A, 8447 SL Heerenveen

SFP Zeeland

Autrichehavenweg 15, 4554 MB Westdorpe

SFP Friesland

Lange Lijnbaan 53, 8861 NW Wijnaldum

SFP Groningen

Oosterwierum 15, 9936 HJ Farmsum

SFP Brabant (kantoor)

Neutronenlaan 13, 5405 NG Uden

Vacatures

Kom bij ons team

Wij zijn regelmatig op zoek naar nieuwe collega’s. Klik op de button en ontdek alle openstaande functies

Vacatures

Kom bij ons team

Wij zijn regelmatig op zoek naar nieuwe collega’s.
Klik op de button en ontdek alle openstaande functies.