Ga naar de inhoud Ga naar de footer

Teamwork makes green work!

🌱🔥 Trots op onze groene prestatie! 💪 In 2023 is de productie van groen gas in Nederland gestegen tot 280 miljoen kubieke meter, een groei van 22% ten opzichte van 2022. Deze stijging is een bewijs van onze toewijding aan duurzame energie en een schonere toekomst.
 
Met trots delen we dat SFP met alleen Westdorpe bijna 13% van al het groen gas in Nederland heeft geproduceerd. En dit is nog maar het begin van onze groene reis! 🌿💚 #Duurzaamheid #GroenGas #Toekomst #TrotsOpOnsTeam

Onze locaties

SFP Group (Hoofdkantoor)

Businesspark Friesland-West 35A, 8447 SL Heerenveen

SFP Zeeland

Autrichehavenweg 15, 4554 MB Westdorpe

SFP Friesland

Lange Lijnbaan 53, 8861 NW Wijnaldum

SFP Groningen

Oosterwierum 15, 9936 HJ Farmsum

SFP Brabant (kantoor)

Neutronenlaan 13, 5405 NG Uden

Vacatures

Kom bij ons team

Wij zijn regelmatig op zoek naar nieuwe collega’s. Klik op de button en ontdek alle openstaande functies

Vacatures

Kom bij ons team

Wij zijn regelmatig op zoek naar nieuwe collega’s.
Klik op de button en ontdek alle openstaande functies.